swjozefOdpusty parafialne
Św. Józefa Robotnika – pierwszy dzień maja – dekretem ks. Arcybiskupa (od roku 2004)
MB Fatimskiej – pierwsza niedziela po 13 października

Na terenie parafii znajduje się
Klasztor Sióstr Jadwiżanek (ul. Gliwicka 78)
Przedszkole Miejskie nr 26 (ul. Zarębskiego 2)
Przedszkole Miejskie nr 30 (ul. Gliwicka 157)
Przedszkole Miejskie nr 39 (ul. Gliwicka 212)
Szkoła Podstawowa nr 20 (ul. Zarębskiego 2)
Szkoła Podstawowa nr 22 (ul. Wolskiego 3)

Zespół Szkół nr 7 (ul. Gliwicka 228)

Ulice należące do parafii
Anioła Franciszka, Badury Szymona, Bocheńskiego Jana (do nr 54), Bogusławskiego Stanisława, Borysa Szymona, Bracka (część), Cholewy Jerzego, Ciemały Józefa, Czoika Leopolda, Dudka Franciszka, Gliwicka (numery 44-312), Gminna, Grzędziela Jakuba, Janasa Wincentego, Kempki Roberta, Klimczoka, Koczeby Jana, Kupca Jana, Lelewela Joachima, Lisa, Macieja, Mamoka Macieja, Marcina, Musialika Piotra, Narutowicza Gabriela, Ondraszka, Piechy Józefa, Pokoju, Ks. Pośpiecha, 18-go Sierpnia, Skrzeka Józefa, Szewczenki Tarasa, Ślusarska, Tokarska, Wiśniowa, Wolnego Józefa, Wolskiego Michała, Wyplera Jana, Zamułkowa, Zarębskiego Juliusza, Żelazna (część)