Dzieci Maryi

Siedzisz w środę po szkole w domu, nudzisz się? Zadanie odrobione, w telewizji nie ma nic ciekawego, a i komputer Cię nie pociąga. No to wysiadaj z zapadniętego fotela! Przyjdź na spotkanie Dzieci Maryi! Jeżeli myślisz, że spotykamy się tylko po to, aby się modlić, to się mylisz. Modlitwa jest bardzo ważna, ale na spotkaniach dużo czasu poświęcamy poznawaniu Pisma Świętego i dzięki temu staramy się zrozumieć postępowanie Pana Jezusa. Ale oprócz nauki są również zabawy, śpiewy i konkursy. Jednym słowem jest wesoło!!! Jak sama nazwa wskazuje naszą opiekunką jest Maryja. Swoim zachowaniem staramy się upodobnić do Matki Bożej. Ona jest naszym wzorem. Dbamy też o przygotowanie i ubogacenie oprawy liturgicznej Mszy świętej szkolnej. Poza tym – jak przystało na młode kobiety – mamy wiele pomysłów, które uparcie realizujemy i nie można nas nie zauważyć. Jeżeli masz ochotę przyłączyć się do nas to zapraszamy w środę o godz. 16.30 do salki katechetycznej. Gwarantujemy wspaniałe przeżycia.

opiekun: ks. Kazimierz Sobol